SEPHRA® - atzītākais un uzticamākais komerciālo Fondue šokolādes strūklaku un Fun food iekārtu ražotājs pasaulē!

Kādēļ mēs darām to, ko mēs darām?

Baltic Catering Equipment ir stāsts par ģimeni, kura meklēja savu mazo sapni, ko īstenot. Meklējot iespējas sevi pierādīt kā uzņēmējiem, tika apjausts, ka vislabāk to izdarīt, pašiem izlaužoties cauri džungļiem, kas valda biznesa vidē. Bet ar ko sākt?

Pilnīgi nejauši mums bija nepieciešams atrast šokolādes strūklaku. Ne gluži mājas ballīšu lietošanai, bet jau komerciālai lietošanai. Un tā bija mūsu loze - mēs sapratām, ka Latvijā nav pieejamas šādas ierīces un nav īsti neviens, kas piedāvātu ko līdzīgu, nezaudējot kvalitāti. Tā mēs atradām Sephra® produkciju - plašu piedāvājumu un kvalitāti, kas pierādīta ar klientiem un izplatītājiem gan Eiropā, gan ārpus tās.

Pietam - kas var būt labāk, kā būt ciešā tandēmā ar saldajām lietām un cilvēkiem, kuri tās gatavo?

Esam ģimenes uzņēmums, kurš sāk ar pašu mazumiņu, lai ar laiku kļūtu liels un stiprs - kā mūsu ģimene. 

Sephra Bubble Waffel

Strūklakas un aksesuāri


Kā pionieri šokolādes strūklaku industrijā, Sephra® ir veltījusi sevi visaugstākās kvalitātes, visvieglāk lietojamo, visilgtspējīgāko šokolādes strūklaku radīšanai par vispieejamāko cenu.

Vafeļu pannas


Izvēlieties no mūsu plašā klāsta, ieskaitot Beļģijas vafeļu veidotāju, Burbuļu vafeļu veidotāju, Lolly vafeļu veidotāju, Kvadrātveida vafeļu veidotāju, Churros Maker, Liege Waffle Maker .

Pankūku pannas


Crêpe veidotāji piedāvā lielas peļņas iespējas jebkuram biznesam. Neatkarīgi no tā, vai jums ir restorāns, kafejnīca vai kiosks, mūsu plašais mašīnu un piederumu klāsts atbildīs visām jūsu vajadzībām.

Šokolāde

Sephra® Beļģijas Couverture Chocolate®, Beļģijas karstā dzēriena šokolāde, Nutella® vannas un dozatori, Fondue pakas un šokolādes krāsošana.

Kausētāji un sildītāji

Vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas šokolādes mērces sildītāji un kausēšanas iekārtas līdz augstākās klases šokolādes sildīšanas mašīnām, dozatoriem un aksesuāriem.

Popkorns un aksesuāri

Komerciālie popkornu veidotāji un piederumi līdz sildošajiem un pašapkalpošanās skapjiem. Popkorna izejvielu iepakojumi un īpašie piedāvājumi.

0
 .